Single Lift'a Hoş Geldiniz.

Telefon

+90 258 999 25 56

Pazartesi - Cuma

09:00 - 18:00

E-Posta

info@singlelift.com

Hakkımızda

Single Lift
Single Lift

Hakkımızda

Kendinizi inanılmaz bir deneyim ve en iyi nihai ürünle sonuçlanan gerçek bir ortaklık içinde çalışırken bulacaksınız.

SingleLift, taşıma ve montaj sektöründe faaliyet gösteren genç, dinamik ve kararlı bir firmadır. Şirketin Ar-Ge merkezi Denizli Pamukkale Teknokent’te olup, üretim yine Denizli ilinde 800 m2’si kapalı alan olmak üzere toplamda 1000 m2 alan üzerinde gerçekleşmektedir. SingleLift Ar-Ge çalışmalarına ve üniversite sanayi iş birliğine büyük önem veren inovatif bir kuruluştur.

SingleLift, kolay kullanımı ve güvenli tasarımı ön planda tutarak kaldırma ve taşıma sektörüne hizmet edecek makinalar üretmektedir. Amacımız donanımlı kadrosuyla verimliliği, kaliteyi, iş güvenliğini ve performansı arttırarak; geliştirilebilir, özelleştirilebilir modern teknolojik projeler sunmaktır. SingleLift en yeni teknolojileri emek yoğunluğu olan inşaat sektörü ile buluşturmaktadır. SingleLift kurulduğu günden bu yana üretmiş olduğu makinalarla şantiyelerdeki en büyük yardımcınız.

Ürünlerimizin tasarım ve üretim sürecinde ulusal ve global kalite, test ve standar normlarına uygun hareket etmekteyiz. Üretmiş olduğumuz tüm ürünlere mekanikte 5 yıl garanti vermekteyiz. EN 13000 Avrupa Standartlarına ve CE normlarına uygun ürünler üretmekteyiz. Singlelift tasarım ve üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürünleri dünyanın birçok ülkesine ihraç etmekte, küresel bir marka olma yolunda geleceğe umutla bakmaktadır.

İNOVASYON

Çoğu zaman yenilikçiliğin karşısında göz alıcı ve en dolgun renklere sahip olmak yeterli olmaz. Single Lift İnovasyon ekibi tam da bu konuda sizlere en işlevsel fikirleri sunmak için çalışıyor.

OTOMASYON

Kullandığımız teknoloji sadece üretim ve inovasyon aşamasında değil, kullanım ve uygulama aşamasının da başında geliyor.

DESTEK

7/24 destek ekibimiz yaşadığınız sorunlar ile ilgilenmektedir ve yardımcı olmaktadır. Ayrıca bize belirttiğiniz sorunları sonraki üretimlerimizde değerlendirmeye almaktayız.

Bize Ulaşın

Kendinizi inanılmaz bir deneyim ve en iyi nihai ürünle sonuçlanan gerçek bir ortaklık içinde çalışırken bulacaksınız.

Telefon

+90 258 999 25 56

E-Posta

info@singlelift.com